Natalia Palmowska

Natalia jest dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo skończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia, jednak żywienie człowieka oraz sport są Jej zdecydowanie bliższe.

Stale rozwija się w zakresie dietetyki klinicznej sportowej. Jest dietetykiem z niekonwencjonalnym podejściem do diety. Najważniejsze dla Natalii jest dobre samopoczucie i zdrowie pacjentów.


„Konikiem’’ Natalii jest dietetyka i suplementacja w sporcie. Oprócz bycia dietetykiem jest czynnym sportowcem, zawodowo trenuje jeździectwo, a dokładnie skoki przez przeszkody. Jest to Jej druga pasja, którą może wykorzystywać w pracy ze sportowcami i ludźmi uprawiającymi na co dzień różne aktywności.


Ponadto zajmuje się leczeniem nadwagi i otyłości i zachęca swoich pacjentów do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która poprawia efekty zastosowanej diety. Z własnych doświadczeń może dzielić się z pacjentami efektami stosowania odpowiednich zasad żywienia i dodawać motywacji do działania.


Stara się uczyć swoich pacjentów długotrwałych, zdrowych nawyków żywieniowych, a nie tylko chwilowej, niewiele wnoszącej diety. Do swoich podopiecznych podchodzi w sposób całościowy i układa indywidualne jadłospisy na podstawie wyników krwi. Bo to, co dla jednego jest pożywieniem, dla drugiego może być trucizną.
Dodatkowo współpracuje z wieloma czasopismami branżowymi, m.in. Body Challenge, Naturopatia, FoodForum, Bez Gorsetu, Bizneswomen&Life.


Ponadto jestem ekspertem w porannym programie TVP2 Pytanie na śniadanie.

 

Umów się na pierwszą wizytę!