Zespół MedBox 3.0

Rehabilitacja. Trening. Dietetyka. To połączenie trzech dziedzin i właściwie dobrany zespół zapewnia wyjątkowość i kompleksowość w rozwiązaniu Waszych problemów i potrzeb.

Mateusz Worobel

Fizjoterapeuta

Mateusz jest fizjoterapeutą i współtwórcą Medbox3.0, który zbudował wokół siebie zespół fizjoterapeutów zajmujących się wieloma dziedzinami fizjoterapii – ortopedyczną, uroginekologiczną, neurologiczną, pediatryczną.

Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam z wyróżnieniem studia licencjackie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. 

Przemek to jeden ze współtwórców Kliniki Zdrowia i Ruchu MedBox 3.0. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz ukończył VII Liceum w Olsztynie w klasie o profilu sportowym.

Katarzyna Zamaro

Fizjoterapeutka

Kasia jest absolwentką Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Już w czasie studiów zaczęła zbierać doświadczenie pracując jako masażystka w fitness klubie World Class Marriott. 

Bartek Maternik

Fizjoterapeuta

Bartosz Maternik jest fizjoterapeutą, absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego z tytułem magistra fizjoterapii. Skutecznie rozpoznając i lecząc, regularnie pomaga w zwalczaniu bólu związanego z zaburzeniem ruchu.

Barbara Wyszomierska to absolwentka SGGW na kierunku dietetyka, a także trenerka personalna oraz studentka III roku fizjoterapii w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Była tancerka, aktualnie trener personalny.

Stanisław Kondracki

Fizjoterapeuta

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać w takich placówkach jak m.in w Mirai Instytut rehabilitacji w Warszawie, gdzie współpracował z pacjentami ortopedycznymi, przed/po operacyjnymi.

Weronika jest instruktorką Pilatesu oraz Stretchingu. Swoje doświadczenie w sporcie zbierała od najmłodszych lat. Od dziecka tańczy, a od 2 lat prowadzi również zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w tańcu współczesnym.

Bartosz Breczko

Fizjoterapeuta

Bartosz jest absolwentem Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Specjalizuje się w diagnostyce funkcjonalnej, w której sprawdza, dlaczego dany obszar w ciele nie funkcjonuje prawidłowo i naprawia go.

Marta Mączewska

Fizjoterapeutka

Marta to absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Marta jest certyfikowaną fizjoterapeutką uroginekologiczną, po ukończeniu wielomodułowego, specjalistycznego kursu akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Łukasz Zajadlak

Fizjoterapeuta

Łukasz jest absolwentem Olsztyńskiej Szkoły wyższej. Skończył studia na specjalizacji pediatrycznej, natomiast pracuje również z osobami dorosłymi. Zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną, pomaga usunąć dysfunkcje narządu ruchu, wady postawy, bóle kręgosłupa, stawów i mięśni. 

Martyna Worobel

Fizjoterapeutka

Martyna jest absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Od początku swojej drogi zawodowej pracowała z dziećmi zwiększając swój warsztat pracy kursami i szkoleniami z dziedziny pediatrii. Aktualnie w naszej Klinice prowadzi terapie najmniejszych pacjentów z asymetria ułożeniową, zaburzeniami napięcia mięśniowego, opóźnieniem rozwoju ruchowego. 

Natalia Klimowska

Fizjoterapeutka

Natalia specjalizuje się w fizjoterapii stomatologicznej, fizjoterapii przed i po zabiegach ortognatycznych, przewlekłych bólach głowy oraz bólach w obrębie twarzy. Prowadzi również pacjentów ortopedycznych po urazach, zabiegach operacyjnych oraz z przeciążeniami narządu ruchu. 

Martyna jest absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego z tytułem magistra fizjoterapii. Na co dzień pracuje jako trenerka personalna/medyczna oraz trenerka przygotowania motorycznego, w swojej pracy łączy aspekty fizjoterapii z treningiem medycznym.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin na pierwszą wizytę w MedBox 3.0!